Zaznacz stronę

O nas 

Stały zespół Przestrzeni:

 

 

 

Nasz zespół: 

Marta Bielicka

Certyfikowana terapeutka IFS,  trenerka, psychotraumatolożka, założycielka PRZESTRZENI

Prowadzę indywidualne sesje terapeutyczne w nurcie IFS (Internal Family Systems),  konsultacje dla początkujących praktyków IFS,  warsztaty z modelu IFS dla profesjonalistów oraz warsztaty rozwojowe oparte o narzędzia IFS I NVC.  Wierzę,  że każdy z nas nosi w sobie mądrość i światło i każdy może uleczyć swoje zranienia i cieszyć się życiem. Moją misją jest szerzenie tej świadomości i wspieranie ludzi na drodze do lepszego życia.  Stworzenie PRZESTRZENI to jeden ze sposób w jaki realizuje tę misję.

+48 575-992-875

jakub nowi

Małgorzata Marmajewska

Psycholog, psychoterapeutka integracyjna, psychoonkolog

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia, posiadam specjalizację z psychoonkologii. Jestem terapeutką Racjonalnej Terapii Zachowań. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię dla osób dorosłych, terapie oraz poradnictwo.
 Pracuję w podejściu integracyjnym, co oznacza, że w mojej pracy najważniejszy jest człowiek ze swoją historią życia. Korzystam z narzędzi i metod psychologicznych głównych nurtów psychoterapii, dostosowując metody pracy do indywidualnych potrzeb. +48 601 508 525

Alicja Dzierżak

Coach pracująca w oparciu o potrzeby, mediatorka, trenerka, praktyk IFS 

 

Prowadzę Coaching w oparciu o potrzeby (czyli z elementami NVC i IFS), konsultacje oraz warsztaty z Porozumienia Bez Przemocy i Rodzicielstwa Bliskości. NVC eksploruję od 7 lat, a od roku podążam ścieżką do certyfikacji CNVC. Podczas sesji indywidualnych pomagam uporządkować chaos, osadzić się w tu i teraz, aby ruszyć z tego miejsca w kierunku zgodnym z Twoimi potrzebami. Szczególnym wsparciem otaczam rodziny, zwłaszcza Mamy, które po okresie skupienia się na małym dziecku chcą odnaleźć siebie i swoje nowe miejsce w świecie”.

+48 509 874 689

jakub nowi

Aleksandra Wiśniakowska

Pedagog, terapeuta TSR, trener FamilyLab

Jestem terapeutką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i w tym nurcie pracuję na co dzień.
Prowadząc konsultacje wspieram i zachęcam rodziców/opiekunów do towarzyszenia swoim dzieciom tu i teraz, w codzienności.  Z zawodu pedagog, nauczycielka psychoedukacji oraz terapeuta dzieci ze spektrum autyzmu. Trenerka Grup Wsparcia i Animatorka Profilaktyki. Jestem certyfikowanym trenerem Family-lab Polska,  ukończyłam szkolenie z Psychotraumatologii Ogólnej, brałam udział w wielu szkoleniach i warsztatach z zakresu Porozumienia bez Przemocy.

+48 501 731 559

Olga Filaszkiewicz

Psychopedagog, psychoterapeutka, trenerka, doktor nauk społecznych

Jestem psychopedagogiem, trenerką komunikacji, psychoterapeutką w podejściu humanistyczno-doświadczeniowym (w trakcie całościowego szkolenia SP „Intra”). Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych, konsultacje rodzicielskie, warsztaty i grupy rozwojowo-wsparciowe. W mojej pracy dużą uwagę skupiam na szukaniu ważnych dla Ciebie wartości. Pracuję łącząc między innymi takie podejścia jak: terapia zorientowana na klienta, terapia gestalt, focusing, EFT (Emotion Focused Therapy), a także Porozumienie bez Przemocy (NVC), czy pedagogika Jespera Juula (Family-lab).

+48 505 113 807

Przestrzeń powstała w moim sercu – 

z  miłości do świadomego życia.

Marzyłam o lokalnym miejscu, w którym będę mogła robić to, co jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją. I by zaprosić do współtworzenia zespół terapeutek, coachek, trenerek z podobnym marzeniem by pomagać ludziom odnaleźć siebie i wieść świadome i szczęśliwe życie. 

Jako terapeutka wiem, jak ważne jest, aby osoby zmagające się z problemami emocjonalnymi i psychologicznymi miały dostęp do profesjonalnej opieki. Dlatego stworzyłam Przestrzeń terapii i rozwoju, aby zapewnić kompleksową opiekę i wsparcie dla każdego, kto potrzebuje pomocy w tym zakresie.

Chcemy być w dla Ciebie wsparciem na drodze. 

Zapraszam Cię do Przestrzeni.

 Marta Bielicka

Wybór odpowiedniego terapeuty to ważna decyzja.

Jesteś tutaj, ponieważ szukasz profesjonalnego wsparcia, osoby która rzeczywiście rozumie przez co przechodzisz.

My cię słyszymy. Dlatego nasi terapeuci starają się być transparentni, jeśli chodzi o ich doświadczenie, podejście i osobowość – dzięki temu możesz szybko zorientować się, czy będziecie ze sobą dobrze współpracować. Chcemy, aby ten proces był dla Ciebie jak najbardziej wygodny i łatwy.

Twoje zdrowie psychiczne jest równie ważne jak zdrowie fizyczne i wymaga równie dużej uwagi i troski. Chcemy zapewnić Ci profesjonalną opiekę i wsparcie w tym zakresie abyś lepiej radził/a sobie z trudnościami i wyzwaniami, które napotykasz w życiu. 

Możemy Ci pomóc

Psychoterapia, coaching i mediacje to formy pracy, za pomocą których możemy wspierać Cię w obszarze, którym chcesz się zająć. Nasze działanie dostosowujemy indywidualnie do każdej osoby, z którą pracujemy. Zapraszamy Cię do kontaktu, poznaj nas bliżej i daj znam znać, jak możemy Ci pomóc. 

Usługi

psychoterapia, terapia IFS i TRS

coaching w oparciu o potrzeby

mediacje sądowe i NVC

warsztaty rozwojowe

 

Kontakt

+48 575 992 875

przestrzenterapiarozwoj@gmail.com
Abrahama 61/19 Gdynia

Przestrzeń

Twoje miejsce spotkań, ze sobą i z innymi. 

Newsletter